Firmast

Nordvil on Eestisse ja põhjamaadesse orienteeritud ehitusettevõte. Firma töötajatel on üle 20 aasta kogemusi akende ja uste paigaldamisel, parandus- ning üldehitustöödel.

Pakume oma klientidele professionaalset abi eelkõige seoses akende ja ustega- alustades kõikvõimalikest parandustöödest ja lõpetades mõõtmise, tellimise ja paigaldamisega. Lisaks sellele omame suuri kogemusi ka üldehituse alal. Kõikide tööde puhul on ka transpordivõimalus ja kindlust lisab töödele antav garantii.

Meie töötajad soovivad kliendile pakkuda põhjamaade tasemel kõrge kvaliteediga teenust, hinnapakkumiste koostamisel lähtutakse iga kliendi vajadustest eraldi. Aastatepikkuse põhjamaade-kogemuse tõttu oleme omaks võtnud just eelkõige Rootsile ja Norrale omase viisakusastme ja kvaliteedinõude. Olete julgelt oodatud enda küsimustes meie poole pöörduma, aitame nii nõu kui jõuga.
Meeldivat koostööd oodates,

Nordvil OÜ

Fotod

viljandi_mg_akende_vahetus_8Viljandi Maagümnaasiumi akende vahetus

Saarepeedi koolSaarepeedi kooli soojustamine

Pärnu kortermaja akende paigaldus

 

DSC04092Aken Karlstadis, Rootsis

 

tallinna_vana_lennujaama_akende_vahetusTallinna vana lennujaama akende vahetus

 

Lõõtsa 6,Tallinn-4Akende paigaldus Lõõtsa 6, Tallinn

Tammsaare tee, PärnuAkende paigaldus Tammsaare tee, Pärnu

DSC_0258Toote garantiitööde teostamine Rootsis

 

Müük

DSC_0020 DSC_0021 DSC_0022 DSC_0023

Müüa tammespooniga tuletõkke uks. Sobib korteri ukseks. Mõõdud: 1000×2100 avale, parem käsi. Hind 290.-eur

 

Koostöö

 

  • Alates ettevõtte loomisest teeb Nordvil OÜ koostööd ettevõttega Viljandi Aken ja Uks AS, teostades tootjaga paigaldus-ja reklamatsioonitöid nii Eestis kui välismaal. – www.vau.ee

 

  • Alates 2015. aastast toetab Nordvil OÜ noori muusikuid ansamblist POSÕ transpordi-ja heliteenuse alal. – www.facebook.com/ansambelposo

Kontakt

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade